Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gwen Stefani oceněna za šaty, které si sama spíchla!

Na vlastní šikovnost se spolehla americká zpěvačka Gwen Stefani, když si na nedělní vyhlašování cen MTV Video Music Awards ušila sama šaty. A vyplatilo se jí to. Její model s leopardím vzorem jí vynesl ocenění nejlépe oblečené ženy večera.

Za róbu, kterou si Stefani prý "spíchla" den před slavnostní událostí, získala zpěvačka cenu 50.000 dolarů vypsanou moderátorem večera raperem Seanem "Diddy" Combsem. Částku věnovala charitativně jedné kalifornské dětské nemocnici.

Magazín Harpers & Queen letos v dubnu označil Gwen za nejlépe oblékanou ženu světa. Pětatřicetiletá popová hvězda má i vlastní módní značku L.A.M.B.

Zpěvačka No Doubt Gwen Stefani se vydala na sólovou dráhu. Pilotním singlem "What You Waiting For", který se stal hitem rádií. Producentsky se na albu podílala nejvýznamější jména současného popu jako Andre 3000 (Outcast), The Neptunes, Nellee Hooper a co se týče autorů, tak Gwen se sama podílela skoro na všech písničkách, nicméně jí v tom pomáhali Linda Perry (Pink, Christina Aquilera) či Dr Dre a na albu vystupují jako hosté New Order či Eve.

Gwen Stefani se roku 2001 zasnoubila se zpěvákem rockové skupiny Bush - Gavinem Rossdalem, za kterého se 14 září 2002 provdala a v roce 2006 očekávají narození prvního potomka.

Dne 26.5.2006 porodila syna se jménem Kingston James McGregor Rossdale.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář