Jdi na obsah Jdi na menu
 


Los Angeles
Robbie otevřel brány své luxusní vily pro pořad Mtv cribs, který určitě většina z vás viděla.

Robbie Williams se v roce 2002 přestěhoval ze své rodné země (z Anglie), do Ameriky, přesněji do města Los Angeles. Co ho k tomuto rozhodnutí dovedlo?
No, jednoduše - Robbiemu už začalo být nepříjemné, když ho na každém kroku pronásledovali paparazzi, kvůli nimž si nemohl ani nikam vyjít. Jakmile si Robbie někam vyšel byl obklopen paparazzi a fanoušky. V Anglii neměl žádné soukromí, proto se rozhodl, že se přestěhuje do Ameriky, kterou se mu nikdy nepodařilo dobýt, tudíž tam není populární a nikdo ho tam nezná. Robbiemu se splnil sen, konečně si může užívat svého soukromí, aniž by byl otravován paparazzi.

- 6 Ložnic
- 9 Koupelen
- Bazén
- Sauna
- a mnoho dalších místností
Biograf

První zkušenosti s uměním našel již v brzkém věku v malé hospůdce U Rudého Lva, která patřila jeho rodičům. Ti se ale rozvedli , když byly Robbiemu dva roky. Školu vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, neboť jako prodavač odrazoval lidi od koupě.

Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Jejich začátky nebyli nijak růžové, na první koncert přišlo jenom deset lidí a jeden pes. Tak asi po roce a půl hráli v jednom klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i před odpor vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber.

K jeho nejvýznamnějším úspěchům patří i album: Swing When You're Winning (09/2002) přes které se mu podařilo zasáhnout všechny vrstvy publika.

Známé jsou jeho poměry s osobnostmi jako byl nedávný s Gerri Halliwel, když už nemohl vydržet nápor novinářů svěřil, že se sní vyspal.

Šesté studiové album Robbieho Williamse nese název Intensive Care a vyšlo tři roky po "Escapology". Album přináší spojení s autorem Stephenem Duffym (The Lilac Time), který nahradil Guye Chamberse. Podle slov autora je album částečně inspirováno singlem Louise z roku 1984 od skupiny Human League o muži, který potká na autobusové stanici svou bývalou přítelkyni a vědomí si, že ji stále miluje.

Skladby jako Ghosts, Make Me Pure, úžasná Advertising Space dělají z Intensive Care silně melancholickou a nostalgickou záležitost. Jako by Robbie procházel klíčovými skladbami svého mládí - vším od Oran Juice Jonesovým "Rain" k "When Love Breaks Down" od Prefab Sprout.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář